• Oddział przedszkolny - wnioski /nabór na rok 2022/2023

• Informujemy, iż składnie wniosku o przyjęcie do przedszkola na rok szkolny  2022/2023 odbędzie się w terminie od  do 18 marca 2022r.

Prosimy również o składanie deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego w roku szkolnym 2022/2023, dzieci uczęszczających już do naszego przedszkola.

Składanie wniosków o przyjęcie do klasy I Szkoły Podstawowej w Dąbrowie n. Czarną będzie się odbywać  w terminie od  18 marca 2022r.

• Bezpłatne wsparcie psychologiczne

Grupa CenterMed informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologa, terapeuty środowiskowego oraz psychoterapeutów w ramach pracy Ośrodka Środowiskowej Opieki Psychologiczno -Psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży, działającego w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia w Sulejowie, przy ul. Piotrowskiej 26/30.Z konsultacji, diagnostyki oraz terapii indywidualnej i grupowej mogą skorzystać osoby uczące się do 21 roku życia oraz ich rodzice i opiekunowie prawni.Więcej informacji pod numerem 41 342 44 03,  na stronie www.blizej.centermed.pl oraz w ośrodku Bliżej, zlokalizowanym w Sulejowie przy ul. Piotrowskiej 26/30.